Szanowni Państwo

W związku z sytuacją epidemiologiczną zaczynamy cykl szkoleń ogrodniczych dla ogrodników amatorów.  Zajęcia będą prowadzone za pośrednictwem aplikacji SKYPE.  Czas trwania zajęć jedna godzina zegarowa, koszt uczestnictwa w zajęciach 50 zł płatne z góry na konto podmiotu prowadzącego Ogród Botaniczny w Niegoszczy – Fundacja Regnum vegetabile 49 1090 2590 0000 0001 3306 0514 w tytule przelewu należy wpisać „warsztaty edukacyjne on line (data zajęć 05 11 2020) oraz nick jaki używacie Państwo na SKYPiE.

Warsztaty 5 listopada w godzinach 18-19

Temat  zajęć – Mieszamy, mieszamy, mieszamy

będzie mowa o tym jak z dostępnych i stosunkowo tanich materiałów sporządzić mieszanki dla roslin doniczkowych, pokojowych, balkonowych i tarasowych.

UWAGA wpłaty na warsztaty on line w przypadku kiedy dany uczestnik nie skorzysta z zajęć nie podlegają zwrotowi lub przeniesieniu do wykorzystania na kolejny termin, wobec czego prosimy o samodyscyplinę w uczestnictwie w zajęciach.

Jak nas znaleźć na SKYPE ? – zajęcia prowadzi Paweł Kaźmierski na zdjęciu profilowym jest logotyp Ogrodu Botanicznego w Niegoszczy, można nas też znaleźć wpisując e-mail ogrodu – info@obniegoszcz.edu.pl.

kontakt via e-mail info@obniegoszcz.edu.pl